stylowe-bransolety.pl

Polski świat mody słynie z tego że odrzucany jest na bok na koszt zagranicznych nowości. Bardzo często mówi się że moda pochodzenia polskiego w zestawieniu do innych krajów dopiero raczkuje, ale gdyby jednak przyjrzeć się temu bardziej polscy producenci są w stanie przedstawić ludziom godne uwagi projekty!
Od najbardziej porządanych fasonów do wysokiej jakości materiały. Gdzie pojawił się problem konsumentów? Brak odpowiednich kompetencji projektantów czy szukający są zbyt wymagający w swoich poszukiwaniach?

Okazuje się że nie! Chodzi o to że Polska Moda rozwijała się w o wiele krótszym czasie niż marki międzynarodowe mając tym samym dużo mniej czasu na wejście na właściwy tor. Ludzie widząc że sąsiednie rynki oraz zagranicznne firmy przodują w rankingach zaufali zagranicznym projektatom odmawiając sobie zaszczytu noszenia polskich, polskiego pochodzenia odzieży. Wygląda {absurdalnie|niewiarygodnie| ale niestety to prawda.
Okazuje się że wymarzonej kurtki, czy innej części garderoby nie trzeba pozyskiwać u naszych sąsiadów ze względu na to że wystarczy jedynie zbadać polski asortyment.

Reasumując postarajmy się zaakceptować i pokochać to co Polskie! Odsuńmy na bok uprzedzenia i dajmy szansę tutejszym handlowcom oraz innym ludziom obracającym się w tej branży.

Stylowe Bransolety