slubna-bizuteria-srebrna slubna-bizuteria-srebrna

Czy znasz trzy podstawowe pojęcia charakteryzujące stereotypową damę? Ja znam: uczucie, rodzina i ubrania. Co kryje się pod tymi pojeciami? Jakich doznań pragną kobiety? Jakich rzeczy nie tolerują? Z czym walczą ? Czego nie odstępują nawet na moment? Dziś przedyskutujemy pierwsze podstawowe pojęcie: miłość w świecie kobiety. Postarajmy się je zrozumieć. Jak widzi siebie płeć piękna, a widzi ją płeć silna? Jakich cech oczekują obie strony? Kobiety uwielbiają czuć się zdobywane. Większość lubi sytuacje kiedy ukochany przejmuje inicjatywę w ich relacji we własne ręce jednakże nie akceptują postawy w nieskończoność zaabsorbowanego „sługi”. Jak często mawiają z jednej strony potrzebują troski, zaangażowania w uczuciu, jednak z drugiej strony skrycie marzą o tym ażeby ich kochanek czasami stawiał opory, był niedostępny. Co za tym idzie? Panie na przekór pozorom również lubią zdobywać, bo kogo satysfakcjonuje w pełni bez trudu osiągnięta rzecz, a co dopiero więź czy też uwaga kogoś drugiego? Rzecz jasna, że nie. Wobec tego jak sprostać wymaganiom pięknych pań? Jak sprawić by bywać na pozycji lidera?
Dbaj o kobietę w sposób jaki chce, zaobserwuj kobiece mniejsze czy większe potrzeby, żeby wiedzieć jakie z nich są najważniejsze i na nich skup się najmocniej, zwyczaj bywania niedostępnym wyrobisz rozmawiając z kobietą. Pamiętaj, że to dyskusja jest podstawą dobrego związku.
Nie zapominaj, że więź trzeba pielęgnować najczęściej drobnymi gestami, manewrami. Niepodtrzymywane uczucie wcześnie czy później zawsze wygasa. Właśnie to sprawia, że damsko-męska relacja jest niezwykła, ale też krucha.

slubna bizuteria srebrna