producenci-dodatkow.pl

Produkty jubilerskie platerowane, czy też złote? Jakie nabywamy częściej? Ta walka trwa całkiem sporo czasu na świecie. Teraz odważymy się rozprawić w tej kwestii. Jednak zagadnienie nie wydaje się takie nieskomplikowane jak się wydaje. Oba typy wyrobów złotniczych posiadają znane wady choć i powszechnie znane zalety noszenia.
Prawdziwa biżuteria – z reguły wytwarza się ją z czystego metalu. Z tej przyczyny jest znacznie więcej warta. Wytwarza się taką biżuterię obrabiając rudy metali. Jest zdecydowanie bardziej prestiżowa i właśnie przez to częściej kupują ją klienci z wyższych sfer. Także znaczące pozostaje punkt jej sprzedaży, zwykle pozostają to sklepy jubilerskie. Pozostaje ładnie zaprezentowana w oświetlonych, gablotach. Podczas jej kupna często dostaniemy śliczne pudełko. W jubilerskim punkcie obsługa z pewnością będzie milsza i lepiej wykwalifikowana. Wyroby jubilerskie z metali szlachetnych o czym także nie wolno pamiętać, nie uczulają.
Biżuteria sztuczna – jest zazwyczaj robiona ze mieszanin zwykłych metali i pokrywa się ją nieznaczną warstwą srebra. Takie modele w miarę szybko tracą swój wygląd i ludzie kupują nowe. Ich największa zaleta to Z pewnością niska wartość sprzedaży. Niestety mówimy, że potrafi wywoływać reakcje alergiczne, z reguły produkty z domieszką niklu. Co istotne modele tej biżuterii pozostają nadzwyczaj oryginalne z uwagi na skład, zwyczajnie dużo prościej ją zrobić. Zestawy w tym wypadku najczęściej składają się z 2 części – – naszyjnika i kolczyków.
Kończąc biżuteria prawdziwa pozostaje lepiej wykonana oraz nie uczula. Choć pozostaje zdecydowanie droższa, ale także nie zużywa się aż tak szybko jak platerowana. Z drugiej strony kolekcje sztucznej biżuterii są ładniejsze i w niższej cenie. Jaki typ pozostaje lepszy? Oczywiście biżuteria prawdziwa.

Producenci dodatkow