ekskluzywne-bransoletki.pl

Portale społecznościowe czy czasopisma tworzone są najczęściej o modzie damskiej oraz są wskazane dla czytelniczek. Dlaczego tak jest skoro męska część świata mody jest równie rozległa w swoich kategoriach?
Już dawno temu przyjęło się że świat mody stworzony jest dla kobiet. Przyjęto też, że faceci nie są skłonni do pogawędek na temat garderoby czy wyglądu. Kobiety uważają że nie warto pytać faceta o to co włoży na siebie, ma ubrane, planuje kupić.Natomiast powszechnie znany jest też fakt że faceci lubią a wręcz uwielbiają chwalić się swoimi nowymi zdobyczami. Rozsiewając plotki przekazujemy wszystkim nie wierzącym kobietom że temat mody dla waszych facetów nie jest tematem tabu! Pomówmy więc o stylu naszych mężczyzn. Czy moda dla mężczyzn w naszym kraju ma się dobrze? Znawcy mówią że największym mankamentem polskich marek jest koncepcja prezentowania ubrań w sklepach stacjonarnych i internetowych. Męską część kupujących odstrasza nieraz stereotypowy obraz mężczyzny który prezentuje ubrania. Najczęściej jednak kupuje to w czym czuje sie dobrze bez względu na to w jakim świetle coś jest zademonstrowane. Zapytajmy siebie o najważniejszą rzecz – Jakie ubrania powinien mieć w szafie każdy przeciętny facet?
Jedną z rzeczy którą posiada każdy szanujący się mężczyzna jest bezpretesjonalna koszula, jak mówią koniecznie granatowa oraz czarna. Kolejną taką rzeczą jest marynarka. Najlepiej taka która się nie wyróżnia, pasuje wtedy absolutnie na każdą okazję!
Ostatnią niezbędną rzeczą są modne buty. Dobrze żeby były w stonowanym kolorze i modnym kroju.

Ekskluzywne Bransoletki